3 червня 2011 р.

До Міжнародного дня захисту прав дітей


Сьогоднішні діти – майбутнє нашої Держави. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

3 червня 2011 року фахівці Центру правової інформації та консультацій і Кам’янець-Подільського міськрайонного управління юстиції відвідали загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів №2.  
Приурочена до Міжнародного дня захисту прав дітей зустріч була проведена у форматі лекції-діалогу. Після перегляду підбірки відеороликів, присвячених правам дитини, вихованці школи-інтернату активно обговорювали з юристами актуальні питання щодо реалізації та захисту прав дитини.   

Більшість з цих дітей із так званих «проблемних сімей», соціально-незахищені, позбавлені батьківського піклування, тому знання і можливість відстоювання своїх прав інколи є для них життєво необхідними. 

За результатами тематичної вікторини було відзначено кращих юних знавців права, які, ми сподіваємось, у майбутньому стануть на захист верховенства права, долучаться до справи становлення правової держави.

0 коммент.:

Опублікувати коментар